התאמת מסיכות מקצועית לחולי COPD

אנשים הסובלים מהפרעות נשימה שונות, ובמיוחד אנשים שסובלים ממחלת ריאות חסימתית העונה לשם COPD זקוקים לעזרה מתמדת כדי לנשום. בשנים האחרונות המכשיר הנפוץ ביותר שמסייע לחולים הללו לנשום במהלך היממה בקלות והרבה יותר ברוגע אלה הן המסכות השונות, כך שבהחלט אפשר להבין אתכם אם גם אתם מעוניינים לרכוש מסכה. חשוב לדעת שהעידן שבו אנחנו חיים מביא איתו שפע גדול מאוד בתחום הזה, כי ניתן למצוא היום מסכות מקצועיות לחולי COPD בגדלים שונים, בצורות שונות ועם הרבה הבדלים נוספים. לכן ברור מדוע קיימת חשיבות אדירה לשאלת התאמת המסכה, כי מסכה שלא תתאים בצורה אישית לחולה עלולה להטריד הרבה יותר מאשר להביא תועלת.

 

כיצד מבצעים התאמת מסיכות מקצועית לחולי COPD

חשוב לדעת שיש לא רק סוגים שונים של מסכות אלא גם איכויות מגוונות. לכן חשוב לדעת מה בדיוק קונים. הסוגים העיקריים של המסכות הם:

 

  • מסכות אף

  • מסכות נחירונים

  • מסכות אפונים

 

אין תשובה אחת נכונה לשאלה איזו מסכה כדאי לקנות, שכן לכל אחד מאיתנו יש מבנה מעט שונה ואצל כל אחד התחושה שתתעורר בעת השימוש במסכה תהייה שונה. לכן חשוב לנסות את האפשרויות השונות ולבדוק מה יתאם לכם יותר. חשוב להיות גם ערים לכך שבאופן כללי ההמלצה היא להחליף את המסכה לפחות פעם בשנה, ובנוסף, המסכות גם יכולות להיות עשויות מחומרים שונים כמו ג'ל או סיליקון. אם אתם זוקקים לסיוע בבחירת המסכה אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, כי אצלנו בטכנומד תמצאו אנשי מקצוע מובילים ומגוון רחב של מסכות וציוד נוסף, אז למה שלא תתקשרו?

צור קשר

רח' רבינוביץ' יהושוע 83 קריית בן-גוריון, חולון
054-783-2823
03-5510769
שירות עד בית הלקוח

© 2016 BY KERENROSE GROUP